Terapia psychologiczna Warszawa | Nic się nie zdarza, jeśli nie jest najpierw marzeniem.

Aktualizacja: 21 kwi 2019Gdy jestem zmęczony i pragnę chwili spokoju gaszę światło na werandzie i siadam na huśtawce wypatrując spadających gwiazd. Czasem boli mnie już szyja, jest mi nie wygodnie, ale czekam, czekam, czekam....... jest ..... wypowiadam życzenie, czuję radość i spełnienie!!!

Tak to już jest z tymi moimi życzeniami, że o niektórych zapominam, niektóre odkładam, jeszcze inne bledną i szybko nikną podobnie jak spadająca gwiazda. Te marzenia które stają się celem, a ja mam wiarę i motywację do działania spełniają się. Liczy się nie to, co robię od czasu do czasu, lecz to, co robię konsekwentnie. Co decyduje o moim przeznaczeniu? Co kształtuje moje życie? Odpowiedź brzmi: moje decyzje. Moje przeznaczenie nabiera kształtu w chwilach podejmowania decyzji. Ponad wszelką wątpliwość jestem przekonany, że to moje decyzje, a nie warunki życiowe, kształtują przeznaczenie. Wszyscy mamy marzenia.......

A jakie są Twoje aspiracje? Może zapomniałeś o swoich marzeniach, może zacząłeś od nich odchodzić? Jak wyglądałoby dzisiaj twoje życie, gdybyś zachował swoje marzenia? Czy potrafisz określać i realizować cele życiowe? Czy potrafisz rozpoznawać i realizować swoje potrzeby?

W uzyskaniu odpowiedzi na te i inne pytania pomoże Ci udział w naszych warsztatach rozwoju osobistego. Warsztaty organizowane są w formie stacjonarnej w Warszawie oraz podczas wyjazdów terapeutycznych.

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA WARSZAWA Zapraszamy !!!!!


Psycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień Paweł Ambroziak

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA WARSZAWA 4 Kolory Życia 2016

#rozwój #optymizm

30 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ocaleni