Terapia DDA Warszawa. "Poczuj kolory życia - żyj pełnią życia, dopóki żyjesz !!!

Aktualizacja: 21 kwi 2019Rzeczy się nie zmieniają. Zmieniamy się my.


Z reguły nie jesteśmy świadomi uśpionych głęboko w nas w mocy, które wprawiłyby nas w osłupienie, o których istnieniu nawet nie marzyliśmy. Siły te rozbudzone i zaprzęgnięte do działania, zrewolucjonizowałyby nasze życie.

Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, ze umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.

Żyj pełnią życia, dopóki żyjesz. Doświadcz wszystkiego! Zatroszcz się i o siebie, i o przyjaciół. Baw się, bądź szalony. Już zaraz zrób z siebie idiotę. W końcu i tak tego nie unikniesz, więc dlaczego nie miałbyś się przy tym dobrze bawić? Korzystaj z okazji, by uczyć się na własnych błędach. Znajduj przyczynę problemu i eliminuj ją z życia. Nie próbuj być doskonały. Bądź po prostu dobrym przykładem człowieka. Nieustannie szukaj sposobów doskonalenia samego siebie.

PIERWSZYM PRZEKONANIEM, KTÓRE MUSIMY MIEĆ, JEŚLI CHCEMY WYWOŁAĆ W SOBIE ZMIANĘ, JEST PRZEKONANIE, ŻE MOŻEMY SIĘ ZMIENIĆ.


TERAPIA PSYCHOLOGICZNA WARSZAWA 4 Kolory Życia 2016


24 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ocaleni