Jesteśmy pasjonatami z wieloletnim doświadczeniem, ludźmi dla których praca terapeuty jest wyzwaniem, ciekawością i powodem do ciągłego rozwoju. Stale poszerzamy swoje kompetencje i

wiedzę o współczesnych zagrożeniach w obszarze uzależnień i ich leczenia. Swoją pracę terapeutyczną omawiamy na zebraniach klinicznych i poddajemy systematycznej superwizji.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień oraz pomocy psychologicznej dla rodzin. Wspieramy  bliskich współuzależnionych, DDA i DDD. Pomagamy uporać się z fobiami, lękami, zaburzeniami nastroju, problemem przemocy i stresem pourazowym. 

Towarzyszymy i pomagamy naszym pacjentom w konstruktywnym przechodzeniu poprzez 

kryzysy  życiowe, wspieramy rozwój i wzrost kompetencji życiowych. Pomagamy lepiej się poczuć, zmienić nastawienie do życia, pozbyć się lęków czy rozprawić z bolącą przeszłością.

 

Długość i forma programu terapii zawsze jest starannie dobrana do potrzeb osoby szukającej pomocy. Towarzysząc Wam zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.

 

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, gminami, szkołami i instytucjami w 

tworzeniu  programów  profilaktycznych i prowadzeniu szkoleń dla wszystkich potrzebujących i szukających fachowej pomocy.

Zespół
Współpracują z nami
PSYCHOTERAPIA WARSZAWA
Paweł Ambroziak terpeuta uzależnień Warszawa | Terapia DDA Warszawa
Paweł Ambroziak | POLECANY PSYCHOLOG WARSZAWA | doświadczony psycholog Paweł Ambroziak
Ewa-Głowacka-Patoka

Jestem magistrem socjologii certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Odbyłam także 2,5 letni kurs interwencji kryzysowej oraz kurs biegłych sądowych w zakresie uzależnienia. Uczestniczyłam w licznych kursach doszkalających z zakresu psychologii i psychoterapii. Mam bogate doświadczenia w pracy psychologicznej z młodzieżą, ofiarami i sprawcami przemocy, osobami uzależnionymi i współuzależnionymi oraz z osobami po zdarzeniach traumatycznych.

Go to link