Terapia małżeńska

Przeżywacie kryzys w związku małżeńskim? Nie możecie dojść do porozumienia? W ostatnim czasie doszło do wielu kłótni, które zawsze kończyły się "cichymi dniami"? Terapia małżeńska to rozwiązanie, dzięki któremu możecie "uzdrowić" swój związek.

Rozstanie nie jest "lekiem" na kryzys w związku

Wiele par wychodzi z założenia, że kryzys małżeński jest jednoznaczny z rozstaniem. Powtarzające się konflikty sugerują, że jedynym rozwiązaniem jest zerwanie relacji. Wcale jednak tak być nie musi - kryzys może okazać się krokiem w stronę poprawy sytuacji oraz rozwoju w stronę lepszego życia we dwoje. I właśnie to udowadnia prowadzona przez nas terapia par.

Terapia małżeńska pomoże dojść do porozumienia

Prowadzona w mieście Warszawa terapia małżeńska ma formę spotkań indywidualnych. Kameralna atmosfera oraz dyskrecja pozwalają otworzyć się na wszystkie problemy. Najważniejsze jest, by wypowiedzieć to, co "leży na sercu", wysłuchując także drugiej strony.

Podstawą terapii par jest więc rozmowa. Rozmowa o swoich potrzebach, oczekiwaniach i frustracjach. Dzięki temu udaje się uporządkować to, co zawiłe i trudne. Udaje się dojść do porozumienia, dając związkowi kolejną szansę.

Przeżywasz właśnie kryzys w związku? Obawiasz się, że Twoje małżeństwo niebawem przestanie istnieć z powodu niekończących się kłótni i pretensji? Umów się na konsultację w mieście Warszawa.

 

Czekam na Ciebie oraz Twojego partnera.